כיצד ניתן למנוע את קיומו של פשפש המיטה במיטה שלכם? איך תוכלו לדעת אם אכן מדובר בפשפש המיטה ולא בפרעוש? ומה עדיף טיפול יסודי עצמאי או הזמנת הדברת פשפש המיטה?

פשפש המיטה, כשמו כן הוא, הנו חרק ממשפחת הפשפשיים. פשפש המיטה הוא טפיל חיצוני והוא אוהב בעיקר בעלי דם חם, לכן אין זה מפתיע כי בוחר להשתקע במיטות של אנשים. עם זאת לרוב הוא נפוץ במקומות בהם ההיגיינה ירודה כמו למשל בתי סוהר או מחנות צבאיים. ותתפלאו אך מרבית פשפשי המיטה יימצאו דווקא במלונות, ובכלל באזורים בהם כמות החול גדולה. הפשפש יגיע עם האדם דרך החול וקל מאד יהיה לקחת אותו גם הביתה (והנה לכם תזכורת נחמדה מהנופש). יכולתו של הפשפש לנדוד ממקום למקום היא זו שמובילה להתפשטותו. הוא יכול להגיע אליכם הביתה עם חייל ששב משדה הקרב כמו גם עם ספה או מזרן שאספתם בחוץ. פשפש המיטה אינו זקוק להרבה על מנת לשרוד כי אם לחום העולה על 18 מעלות לכן אין לו שום מניעה לפעול בכל עונות השנה ולרבות גם בימות החורף הקרים. למרות שישנם פתרונות "סבתא" לבעיה, מומלץ לבצע הדברת פשפש המיטה מטעם אנשי מקצוע מיומנים ובכך למגר את התופעה מבלי שוב.

איך נדע שיש לנו שותפים בדוגמת פשפשים במיטה?

ישנן כמה דרכים כדי לזהות שאכן מדובר בפשפשים והן:

  • הופעתם של כתמי דם על המיטה
  • הופעתן של עקיצות בכל הגוף (זאת לעומת עקיצות של פרעושים אשר מתמקדים רק בגפיים התחתונות)
  • מציאת נשלים בצבעי חלודה על המזרן

במידה והנכם חוששים לקיומם של פשפשים במיטה, מומלץ להזמין אנשי מקצוע המתמחים בהדברה של פשפש המיטה אשר יוכלו לסייע לכם לטפל בבעיה בקלות וביעילות.

הדברת פשפש המיטה – שיטת הטיפול האופטימלית והאפקטיבית ביותר

כאמור ישנם תכשירים ביתיים אותם ניתן לרכוש בחנויות שונות אשר מתיימרים לטפל בתופעת פשפש המיטה. אך הטיפול בפשפש המיטה אינו פשוט כלל, ללא היכרות עם אורח חייו של הפשפש המצוי ומקומות הקינון שלו, הרי שפתרונות אלו עלולים להתגלות כלא יעילים. לכן מומלץ לפנות אל חברה מקצועית אשר הדברת פשפש המיטה הוא תחום התמחותה, על מנת לזכות לפתרון כולל ולכדי לחזור לישון בביטחון ובנעימים ללא שותפים לא רצויים.

חברת E.D הדברות מתמחה בהדברת פשפש המיטה ויכולה להציע לכם פתרון מקצועי. לפרטים נוספים או להזמנת השירות צרו עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר!