הדברות בבתי עסק משרדים מפעלי מזון ומסעדות ומטבחים
מדוע יש צורך בהדברות בבתי עסק? מה החשיבות של בחירת חברה מקצועית? והאם יש הבדל בין הדברה במשרד לבין הדברה במסעדה או מפעל מזון?

במדינת ישראל ישנם מינים רבים של חרקים ומזיקים והרי זה מבורך, אולם אין ספק שאף אחד לא היה רוצה למצוא חרקים ומזיקים מסוגים שונים בבית שלו, כל שכן בבית העסק. בעזרת הדברות בבתי עסק ניתן למנוע ולהימנע מכאלו מצבים באופן שוטף הן כטיפול מונע והן כטיפול נקודתי. ההדברה נעשית בהתאם לסוגו של העסק, גודלו והיקפה של הבעיה ותוך התאמה מלאה לצרכיו השונים.

הדברות במפעלי מזון, מסעדות ומטבחים

קיומם של מזיקים בעסק ללא ספק מפריע לשגרת העבודה היומיומית. מזיקים כגון מכרסמים, או אף חרקים עלולים להוביל לבעיות תברואה ואף לפגיעה בעסק עצמו. הדבר מקבל משנה תוקף כאשר מדובר בעסקי המזון והמסעדנות היות ועל נוכחותם של מזיקים ומכרסמים במטבח עלול ליפול ולקום עסק. בעזרת הדברות בבתי עסק, לרבות הדברות במפעלי מזון או הדברות במסעדות ומטבחים ניתן למנוע פגיעה בעסק ובשמו - הדרך הטובה ביותר היא באמצעות ניטור, זיהוי, טיפול ובקרה למזיקים בשיטת IPM, בהתאם להמלצותיה של חברה הדברה מקצועית או על פי הנחיות תברואה ובכך למנוע את הסיכונים הנלווים להימצאות מזיקים בבית העסק.

הדברות במשרדים

גם במשרדים קיומם של מזיקים ומכרסמים עלול להתגלות כמטרד אמיתי. מכרסמים ותיקנים אשר מסתובבים חופשי בשטחי המשרד גורמים ללכלוך רב ואף יכולים לגרום לנזק לציוד המשרדי. שלא לדבר על כך שחוסר ההיגיינה כתוצאה מחוסר תשומת לב לדבר עלולה לגרום למחלות ולהוביל לתחלואה במשרד. שירותי הדברות לבתי עסק ובין היתר שירות הדברות במשרדים, יהוו פתרון אידיאלי, כאשר ניתן לתאם את מועד הגעת המדבירים לזמן המתאים ביותר עבורכם ובכך לא לפגוע בשגרת העבודה. גם במשרדים יתבצע ניטור, זיהוי, טיפול ובקרת מזיקים בשיטת ה-IPM.

סוגי הדברות בבתי עסק

באמצעות שיטת ה-IPM היו בטוחים כי בית העסק שלכם יהיה נקי ממזיקים ובטיחותי לסביבה. לכן, חשוב לבחור בחברה מקצועית ולה ניסיון וותק בתחום ויישום השיטה.

חברת הדברות E.D מתמחה בהדברות בבתי עסק לכל צורך שעולה תוך שימוש בשיטת IPM. מעניקה לכם שירותי הדברות מקצועיים ואמינים - במסעדות ובמטבחים, במפעלי מזון ובמשרדים.

לפרטים נוספים או להזמנת השירות צרו עמנו קשר בהקדם ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע במיגור הבעיה עמה אתם מתמודדים.